Üniversite Hayatının Büyük Dertlerinden: Ev Arkadaşı Bulmak

Ev Arkadaşı Arama Derdine Son

Üniversite yılları bir nevi kendi ayaklarınızın üzerinde durmaya başladığınız ve hayata atıldığınız yıllardır. Çoğunuz üniversite sebebiyle ailenizden ayrılıp başka şehirlere okumaya gelirsiniz. Tabi bu süreç pek de kolay değildir. Bir sürü zorluk sizi bekler. En önemlilerinden bir tanesi kalacak yer sorunudur. Kiminiz yurtta kalmak ister, kiminiz ise ev hayatını tercih eder. Özellikle büyük şehirlerde yurt bulmak da kolay değildir. Bazen yurt hakkı çıkmaz, bazense yurt ücretleri ateş pahasıdır. Bunun yanında yurt hayatını sevmeyenler de vardır. Bu kişiler bir iki arkadaşıyla ev tutup kira ve ev masraflarını bölüşmek ister; ama kendisini yeni bir zorluk bekler: Nasıl ev arkadaşı bulacağım?

Aradığınız özelliklere uygun bir ev arkadaşı bulmak pek de kolay değildir. Aynı şehirde arkadaşlarınız olsa bile yaşamak istediği yer size çok uzak olabilir veya kira ve ev şartları konusunda anlaşamayabilirsiniz. İşte tam da bu noktada sizin gibi ev arkadaşı arayan kişilere rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir platform olan evde.org’dan faydalanabilirsiniz. Evde.org, ev arkadaşı ve uzun dönem kiralık oda bulabileceğiniz bir sitedir. Buradan ev arkadaşı ve oda ilanlarına bakabilir, isterseniz siz de ücretsiz ilan verip binlerce kişiye ulaşabilirsiniz. Hiçbir komisyon ödemeden kafanıza uygun bir ev arkadaşı bulabilirsiniz.

Evde.org kullanıcılarına güven ortamı sunar. Bunu sağlamak için bazı referans ve doğrulama sistemleri vardır. Ayrıca, bütün ilanlar yayına alınmadan önce titizlikle incelenir ve ondan sonra onaylanır. Evde.org’da gizlilik de ön plandadır. İlan verirken telefon numarası ve e-posta adresi gibi iletişim bilgilerinizi paylaşmak zorunda değilsiniz. Diğer üyeler sizinle sitedeki Mesajlaşma sistemini kullanarak rahatlıkla iletişime geçebilirler. Ev arkadaşı veya oda ilanı aradığınızda sonuçları Google harita üzerinde de görebilirsiniz. Kısacası, Evde.org tamamen size aradığınız ev arkadaşını güven ve kolaylıkla bulmanız için hizmet verir.

Yorumlar

Yorum ekle

mood_bad
  • Yorum yok.
  • chat
    Yorum ekle
    keyboard_arrow_up