Evka 3 metro karşısında eşyalı kiralık oda

bay/bayan

  İlan Detayı

  Ev erzene mahallesi 51. sokakta , evka 3 metro karşısındadır , ayrıca eshot durağı olduğu için ulaşım sorunu yoktur.Küçükparka 15 dakika , ege üniversitesine 5 dakika mesafede.Çevrede envai çeşit alışveriş mekanı , 7/24 market v.b. bulunmaktadır. Evde hali hazırda 2 kişi yaşıyoruz , ve evi 3+0 olarak kullanıyoruz , ortak alanımız sadece mutfak var , ama oda salondan evrilme olduğu için gayet büyük zaten koltuk v.b. içinde var , gelicek arkadaş arkadaşlarını kendi odasında rahatça misafir edebilir.Oda da dediğim gibi koltuk , masa , dolap , çift kişilik baza/yatak bulunmaktadır.Evde ısınma bulunmamakta , mantolama olduğu için bazı günler dışında  çok bir eksikliği hissedilmiyor , ama ufak bir ısıtıcıya ihtiyaç duyulabilir.

  Ev içinde önem verdiğimiz şeyler , ortak alan temizliği ve çok gürültü yapmamaktır. Ayrıca oda için depozito da talep ediyorum , 550 tl ,  1-2 ay içerisinde tamamlanabilir , hepsinin direk girişte verilmesi önemli değil , kirayı ve faturaları ayın 15'in de ödüyoruz , bu konuda ev sahibi hassas olduğundan , gecikmemesi önemli ve  son olarakta aidat 15 tl.

  Diğer Detaylar
  • Fiyat
   550
  • Cinsiyet
   Erkek
  • Etiket
   bay/bayan
  • Meslek
   öğrenci
  Şehir

  İlan Sahibiyle İletişime Geç

  • cengizhansngl
   Şubat 23, 2020 at 5:16 pm

   Selamın aleyküm askere gidene kadar ev arıyorum fiyatında sıkıntı yok zaten orda iş bulup çalısımam gerek istanbuldan gelcem istersen tabi

  chat
  İnceleme ekle
  keyboard_arrow_up

  kaçak bahis siteleri